"OFFIS sistemos“ - 2005 m. įkurta įmonė įsikūrusi Vilniuje Karoliniškių mikrorajone, šalia Pilaitės prospekto. IĮ "OFFIS sistemos" orientuota į greitą ir profesionalų aptarnavimą, efektyvius problemų sprendimus, taupančius Jūsų pinigus ir laiką. Subūrusi profesionalių specialistų komandą, įmonė teikia kvalifikuotas ir kokybiškas paslaugas, klientams siūlydama inovatyvius ir Jų poreikius tenkinančius sprendimus. Jauni ir veržlūs įmonės specialistai yra baigę aukštuosius mokslus, specializuotus kursus, puikiai išmano siūlomų paslaugų subtilybes.

          IĮ "OFFIS sistemos" – inovatyvi ir šiuolaikiška kompanija, daug dėmesio skirianti darbuotojų įgūdžių tobulinimui ir profesinių žinių gilinimui. Daugiau kaip septynis metus kompiuterijos srityje dirbanti įmonė turi didelę patirtį pardavimų, konsultacijų, remonto srityje. IĮ "OFFIS sistemos" pasitiki ne tik Vilniaus gyventojai ir įmonės, dažnai sulaukiame klientų ir iš kitų Lietuvos miestų.

Naujienos

          Daugelis spausdintuvų gamintojų stengiasi kad vartotojas įsigijęs jo pagamintą spausdintuvą taip pat pirktų jo gaminamas eksploatacines medžiagas. Ne paslaptis jog nauja originali tonerio kasetė neretai kainuoja tiek kiek pats spausdintuvas. Todėl mes taupydami Jūsų pinigus siūlome paslaugą - spausdintuvų perprogramavimą (atrakinimą), po šios procedūros galima sėkmingai pildyti kasetes taip ženkliai sumažinant spausdinimo išlaidas.

Lazerinių spausdintuvų ir daugiafunkcinių įrenginių "Samsung" perprogramavimas (atrakinimas):

Samsung ML-1640/2240
Samsung ML-1660/1665
Samsung SCX-4300/4600
Samsung SCX-4824/4828FN
Samsung SCX-4623/4623FN
Samsung SCX-3200/3205/W
Samsung CLX serijos būgnų ir
pernešimo juostų skaitliukų nunulinimasDažniausiai užduodami klausimai


Ką daryti jei skysčiu apliejote nešiojamą kompiuterį ?


Tuoj pat išjunkite kompiuterį ir atjunkite iš elektros lizdo. Ištraukite bateriją ir apverskite kompiuterį.


Kodėl kompiuteris savaime išsijungia ?

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių kompiuterių gedimų - perkaitimas. Kompiuterių eksploatavimo metu jų aušinimo sistemoje susikaupia dulkės, kurios užkiša radiatoriaus aušinimo ertmes. Sumažėjus oro srautui kompiuteris blogiau aušinamas, o pasiekęs kritinę temperatūrą išsijungia. Todėl kiekvienas kompiuteris turi būti profilaktiškai valomas, keičiama termopasta ir t.t.


Kodėl kompiuteris neįsijungia ?


Priežaščių gali būti įvairių, nuo maitinimo bloko, pagrindinės plokštės ar tiesiog įjungimo mygtuko. Susisiekite su mumis ir mes kuo greičiau pašalinsime gedimą.


Nespausdina spausdintuvas ?


Gal paprasčiausiai baigėsi dažai ? Bet kokiu atveju mes pasiruošę Jums padėti !
Būk su mumisHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kodėl mes?

Adresas

Adresas:
Šeimyniškių g. 5A, LT-09312, Vilnius

Tel: +370 5 240 64 59
Mob: +370 600 61550
Paštas: info@offissistemos.lt